Google Reklam - info@reklamgo.com - (0312) 448 26 22

Hizmetlerimiz

London Creative Tam hizmet reklam ajansıdır. Firmanız için düşünebileceğiniz tüm kurumsal prestij çalışmalarda çözüm ortağı olarak yanınızda bulunmaktadır.  Düşündüğünüz ve düşünebileceğiniz her çalışmayı hayata geçirir.

Bu çalışmalardan başlıcaları:

İnternet dünyasına girmek için atacağınız ilk adım yaptığınız işe, mesleğe uygun bir internet adresi almak olacaktır. Domain olarak adlandırdığımız bu isimlerin sizinle yapacağımız beyin fırtınası sonucu alımı hizmetlerimiz arasındadır.

Alınan  isimlerin işe yarar ve kullanılmaya açık olabilmesi için bir sunucuya bağlı olması gerekmektedir. Yalnızca kurumsal müşterilerimize açık olan hosting hizmetimiz güvenli bir ortamda domaininizin yayınlanması için işinize yarayacaktır.

İşinizi, ürünlerinizi, hizmetinizi vs satabilmek ve müşteri akışı sağlamak için öncelikle kendinizi ve firmanızı satmanız icap etmektedir. Web sitenizin genel görünümü ile insanlar üzerinde yaratacağınız olumlu etki için işini bilen bir firma size büyük yardımlar sağlayacaktır.

Hizmetlerinizi doğru ve güzel bir şekilde yansıtan, görsel ve tasarımsal unsurları bünyesinde barındıran web sitenizle birlikte piyasaya girmenin en doğru ve geri dönüş garantili yolu Google reklamlarıdır. Reklam uzmanlarımız size bu konuda en verimli yardımları yapmaya hazır olacaklardır.

Google reklamlarına paralel olarak diğer yazılı ve görsel alanlarda reklam kampanyası organize etmek yararınıza olacaktır. Kendi bünyesinde bulunan matbaası ( katalog, broşür, kurumsal dosya ve promosyon ürünleri ve bunların tasarımının oluşturulması) ve fotoğraf stüdyosuyla London Creative size vazgeçilemez imkanlar sağlamaktadır.

Bütün bu reklam kampanyaları çalışmalarından sonra işi bir tık daha ileriye taşıyarak televizyon reklamlarında da yer almayı hayal edebilir hatta bunu hayata geçirmek isteyebilirsiniz. London Creative bu alanda da size yol gösterecek, post prodüksiyon, jingle, çekim, montaj ve yayına hazırlama, çalışmaları yapma gücüne sahiptir.

Reklam çok genel ve yapılacak çalışmaların bitemeyeceği hep bir fazlasının bulunabileceği bir alandır. London Creative şimdiye kadar aldığı her işin üstesinden en güzel ve verimli şekilde gelmiş ve gelmeye devam edecek bir tam hizmet reklam ajansıdır. Firmanızı daha iyi tanıtmak ve verim elde etmenizi sağlamak adına üretilebilecek her türlü fikre ve uygulamaya da açıktır.

Notunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım